z ostatniej chwili

Amira Wabrayi, Rafała Kalisza i Bicici Bank

Sierpień 3, 2014 | by zelaznalogika

Każdy z Was dostał pewnie kiedyś maila od nigeryjskiej księżniczki ze spadkiem. Wszyscy pewnie je olaliście. Nasz kolega postanowił podjąć wyzwanie i zawalczyć o spadek. Oto efekty.
Przygotujcie chusteczki, bo będziecie płakać. Ze śmiechu 😀


 

najdrozszy,

Jestem pani Amira Wabrayi i jestem zona pana Harif Wabrayi przez 19 lat bez dziecka i mój maz zmarl w 2008 roku. Ja skontaktowac sie poinformowac, moje pragnienie oddania sume 3,5 mln USD na cele charytatywne w swoim kraju które odziedziczylem od mojego meza. Ze wzgledu na moja chorobe raka potwierdzono z zaledwie osmiu miesiecy, wiec jest to moje pragnienie, aby zobaczyc, ze te pieniadze sa inwestowane w celu kazdej organizacji swojego wyboru i rozpowszechniane co ??roku wsród organizacji charytatywnych, bez matki dzieci w domu, szkoly i wsparcie mezczyzni i kobiety bezdomne lub co moze uwazasz za rzecz tych mniej szczescia. Nie chce tego funduszu inwestowane w sposób bez Boga. Jak tylko otrzymam odpowiedz potwierdzajaca akceptacje prac powiem ci, dam wszystkie istotne informacje, aby zezwolic na uwolnienie i przeniesc pieniadze do Ciebie jako mojego nalezycie upowaznionego przedstawiciela.

Dzieki,
Pani Amira Wabrayi.


 

Witaj,

Pani Amira! Oczywiście chce pieniądze! Co mam zrobić?

Z wyrazami szacunku,

Rafał Kalisz


 

 

najdroższy,

Otrzymałem Twój list i czytać z wdzięcznością do Boga. I jestem pod wrażeniem Twojej odpowiedzi.

Proszę, chcę, abyście zrozumieli, że życzliwość jest w spełnieniu pragnienia i decyzji mojego męża, który jestem przekonany do urzeczywistnienia. Fundusz ten przeznaczony jest na humanitarne i charytatywne usług ze szczególnym uwzględnieniem. To musi być wypłacona z każdym przewłaszczenia, odpowiedzialności i ostrożności na chwałę Boga.

Ja chcę, żebyś sobie z tym na własną rękę, ponieważ mój stan zdrowia nie może pozwolić mi jak zostały umieszczone na dializy sprawdzać okresowo.

Ja chcę Ci wysłać mi swoje imię i nazwisko oraz adres, tak, że mogę przysiąc na oświadczenie pod przysięgą, że oficjalnie i prawnie zatwierdzone Państwu jak najbliższych krewnych do tego funduszu, tak, że nawet jeśli nie więcej jestem, roszczenie dofundusz nie będzie wątpliwości. Będę wysyłał wam świadectwo depozytowe tego funduszu niezwłocznie po oświadczenie jest gotowe.

Chcę, abyście zrozumieli, że nikt z krewnych męża o tym wie, bo są samolubni. I mój zmarły mąż ostrzegł, że nie powinni oni wiedzieć niczego o tym pieniędzy. To dlatego nie chcę oddać to w pobliżu, bo nie mogę posłuchać mojego zmarłego ukochanego męża, nawet po śmierci.

Upewnij się, że ten list natychmiast odpowiedzieć i potrzebne informacje, tak że wezmę moją ostateczną decyzję.

Dziękuję i niech Bóg błogosławi nas wszystkich.
Pani Amira Wabrayi.


 

Witam,

pożądam Twoich prezentów, muszę je mieć przesłania mi cały świat. Ja być dobry człowiek a moja adresa to

Rafała Kalisza
/adres firmy/


 

Najdroższy Rafała,

Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze z tobą. Otrzymałem list, a także informacje z satysfakcją. Rzeczywiście, nie mam żalu nad tym darowizny.

Modlę się, aby Bóg Wszechmogący będzie Twoja siła i udzielić ci więcej mądrości do obsługi to na rozbudowę swojego królestwa.

Udało mi się przesłać dane to rano, do ministerstwa sprawiedliwości i procedury prawne zostaną zakończone w ciągu dnia przez specjalną łaskę Boga. Mimo, że jestem bardzo słaba, aby poruszać. Ale wierzę, że Bóg da mi siłę, aby iść do sądu na oświadczenie pod przysięgą, że będzie legalnie i oficjalnie zatwierdzić ci beneficjenta do tej ceny.

Wyślę ci oświadczenie ze świadectwa złożenia tego funduszu, zaraz wracam z sądu.

Nadal błogosławił,
Pani Amira Wabrayi.


 

Najsłodsza AMIRA,

dzięki za pieniądze! Potrzebuje je na cele charytatywne dla dzieci które są biedne one.

Powodzić się Tobie w sądzie i czekam na świadectwo.

Super Błogosławieństwo,

RAFAŁA


Najdroższy Rafała,

Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze z tobą. Muszę uzyskać pisemne oświadczenie pod przysięgą z Ministerstwa Sprawiedliwości.

Mam załączeniu kopię oświadczenie jako zakończone w sądzie, oraz świadectwo złożenia tego funduszu. Proszę niezwłocznie potwierdzić odbiór i błagam, aby utrzymać to dokumenty bardzo poufne.

Masz już oficjalnie i legalnie znany jako nowego beneficjenta do tego funduszu.Kopia zostanie również przekazany Bicici Banku według urzędnika przysięgą.

Trzeba natychmiast skontaktować się z dyrektorem banku i zlecić im do przekazania pieniędzy na konto.

Oto adres kontaktowy:
Do wiadomości: DR ANGE KOFFY
TELEX ZAKŁAD BICICI
Tel: +22 (…)
E-mail: tele*******@financier.com

Dzięki.
Pani Amira Wabrayi

załączniki:

amira1


 

amira2


 

Bądź błogosławiony o dobry ludzie.

Ja zaraz pisać do KOFFY i czekać na odpowiedź.

Dzięki za miliony, zbuduje sierociniec i będę osieracać dzieci!

Czuje dobro w połączeniu z motylkami!

Ave motylki!

Rafała Kalisza


 

I drugi mail do Banku Bicici

Grettings!

Ja pisać do Ciebie bo Amira Wabrayi dać mi milion albo dwa.

Co ja mieć zrobić?

Rafała Kalisza


 

Najdroższy Rafała,

Jak się pan z rodziną? nadzieję, że w porządku. Cieszę się, że otrzymał dokumenty wyślę to wszystko jest dziełem ręki Boga i powinniśmy dziękować mu.

Jestem bardzo szczęśliwy, aby usłyszeć, że kontaktowali się z bankiem za przeniesienie funduszu. W rzeczywistości bardzo dziękuję wszystkich wysiłków, aby urzeczywistnić pragnienia mojego męża i mnie.

Chcę, żebyś się w modlitwach wstawia silnie na mnie jak będę jechać do mojej dializy wkrótce.

Dziękuję i niech Bóg błogosławi nas wszystkich.
Pani Amira Wabrayi


 

Macham Amira,

moja rodzina to rodzina rodzina. Ufamy i dmuchamy dobroć. Wierzyć, ponieważ Twoja dializa dobiega końca uśmiechamy się i czekamy na pieniądze jak zejdziesz. Z bankiem spoko loko.

Dużo ziemniaków i chleba!

Pana Rafała Kalisza


 

I odpowiedź z Bicici:

Do wiadomości: Rafała Kalisza,
/firma/

Panie / Szanowna Pani,
RE-TRANSFER

Po otrzymaniu Pańskiego listu i potwierdzeniu zgłoszenia ustawowego dnia 28/07/2014, z Ministerstwa Sprawiedliwości. Mamy pewność, że twój fundusz zostanie przeniesiony do Ciebie gdy spełniają wymagania transferu.

Niniejszym potwierdzamy, że pani Amira Wabrayi ma prawo dziedziczenia do finansowania jej męża, jako najbliższy krewny i uzasadnionego żony, ona zatwierdzona Rafała Kalisza, /nazwa firmy/ korzystania z funduszu (US 3.500.000 dolarów m) w ogólnej liczbie rachunku powierniczego BD-CI-017010018340 jako jej najbliższych krewnych, jak wskazano w jej oświadczeniu pisemnym oświadczeniem przed nami. Obecnie fundusz na koncie jest (US 3.615.000 dolarów m) z interesem (USA 115.000 dolarów).

Musimy kopię skanowania karty tożsamości lub pierwszej i drugiej stronie swojego międzynarodowego paszportu.

Należy pamiętać, że istnieją potrzeby prawne, które muszą być przestrzegane, że poprzedzające przeniesienie.
(1) Legalizacja: to konto nie: BD-CI-(…) muszą być zalegalizowane, aby umieścić mojego banku na bezpiecznej stronie na tym transferze, bo to konto jest w stanie uśpienia, a ponadto posiadacz jest martwy.

(2) Świadectwo antyterrorystycznej luz poświadczyć swój fundusz wolnego od terroryzmu i nielegalne nabycie muszą zostać pobrane i jest to zgodne z zasadą Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

Dlatego są o kontakt z naszym działem prawnym przez niezależną akredytowaną prawnika do naszego banku do prawnej ponownego zatwierdzania rachunku i zamówień z terrorystów zaświadczeniem klarowania, który jest warunkiem wstępnym dla przekazania tego funduszu od pierwotnego posiadacza rachunku jest późno.

Oto kontakt z adwokatem.
Pan Feliks Bally
Tel.: 00225 (…) E-mail: fbally*****@lawyer.com

Zapewniamy, że tak szybko, jak nominowany akredytowany prawnik stwierdza wymogi prawne w twoim imieniu i złożyć do banku, twój fundusz zostanie odpowiednio przeniesiona.

Pozdrowienia,

Dr Ange Koffi
Dyrektor Bicici


 

Panie Prawnika!

Feliks to nie tylko komunista. On także opiekować się kotami, zwierzętami i innymi pokarmami. Z uwagi na to, gdy pytają mnie o obuwie – zawsze odpowiadam cztery.

Dr Ange Koffi Dyrektor Bicici Bank poleciła mi sklecić dwa słowa prostej piosenki. Co ja mam zrobić, żeby wyrwać się z korporacja i czynić dobro dobro.

Spiesz się spiesz bo Amira Wabrayi to prawie trup.


Odpowiedź od prawnika z logo 🙂
law firm

 

FELIX BALLY CONSULTATION (PLLC)
181 RUE DE OGBOR ABOISSO
ABIDJAN, IVORY COAST

Do wiadomości: Rafała Kalisza

Panie / Szanowna Pani,

Niniejszym potwierdza otrzymanie poczty do tego zaszczytnego komory i zawartość zauważyć.

Informujemy, że mam wejść do banku, aby ponownie potwierdzić swój brief do nas i wiedzieć dokładnie, co mamy zrobić dla Ciebie. Będziemy się z Tobą po zawarciu naszego wysiłku weryfikacji w Państwa imieniu.

Czy wysłać swój numer telefonu do łatwej komunikacji.

Z poważaniem,

Hon Felix Bally (Esq)


 

Szanowny Pana Prawnik Okultysta,

Pan nie pisać nie chodzić po jaskiniach tylko jest moim pasterzem i gdzie są pieniądze ja się pytam?

Mój telefon numerowy jest zaiste +48 (…..) Ty dzwonić ja kupować sierocińce rozumiesz gościu?

Uszanowany!

Rafała Kalisza


 

Do wiadomości: Rafała Kalisza,

Odwiedziłem bank i potwierdził swój status beneficjenta za prawidłowe. Po mojej wizycie w banku, chcę się do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Ministerstwa Finansów na zadaj pytanie, w jaki sposób pozyskać dokumenty.

Użytkownik ma obowiązek zapłacić za opłaty prawne i skupu (€ 1650), aby umożliwić nam uzyskanie świadectwa odprawy i zalegalizować to ogólne zaufanie w Twoim imieniu i zapewnienia szybkiego transferu swojego funduszu.

Uwaga: że opłata wynosi € 1650, który obejmuje poniższych.

a) świadectwo antyterrorystyczne € 800

b) Legalizacja i Prześwit 450 €

c) Nasze usługi pobieramy € 400

Możesz zapłacić pieniądze za dokumenty (świadectwa antyterrorystycznych i legalizacji i rozliczenie), który jest € 1250 i zapłacić naszą opłatę za obsługę później, gdy fundusz był przelew. Możesz wysłać wszystko, jeśli sobie tego życzą.

Opłaty należy wnieść w imieniu mojego księgowego (JACK OKPOBO) za pośrednictwem Western Union przelewem lub Money Gram.

NAZWA: JACK OKPOBO
Adres: Rue 93, KOUMASSI,
MIASTO: ABIDJAN
KRAJ: WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ LUB WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ
PYTANIE: TAK
Odpowiedź: Tak

Bądź spokojny, pewny naszej ogólnej współpracy, na swojej zgodności.

Z poważaniem,

Hon. Felix Bally (ESQ)

Attn: Rafała Kalisza,

I have visited the bank and confirmed your beneficiary status to be correct. After my visit to the bank, I want to the ministry of interior and ministry finance to make enquiry on how to procure the documents.

You are requested to pay for the legal & procurement fee of (€1650), to enable us obtain the clearance certificates and legalize this general trust on your behalf and ensure the prompt transfer of your fund.

Note: that the fee is €1650 which covers the followings.

a) The Anti-terrorist certificate € 800

b) Legalization & Clearance € 450

c) Our services charge € 400

You can pay the money for the documents (The Anti-terrorist certificate and Legalization & Clearance) which is €1250 and pay our service charge later when your fund have been transfer. You can send all if you so wish.

The fees should be paid in the name of my accountant (JACK OKPOBO) via western union money transfer or money gram.

NAME: JACK OKPOBO
ADDRESS: RUE 93, KOUMASSI,
CITY : ABIDJAN
COUNTRY: COTE D‘IVOIRE OR IVORY COAST
QUESTION: YES
ANSWER: YES

Be restful assured of our total co-operation, upon your compliance.

Best regards,

Hon. Felix Bally (ESQ)


Szlachetna papugo KLASK KLASK,

mam zapłacić KLASK KLASK tylko tyle? Strasznie tanio tam KLASK KLASK macie kolego złoty.

Dziś jeszcze ja wyśle KLASK KLASK pieniądze pędem w Twoja strona. Skan WESTERN UNION KLASK KLASK wyślę jak tylko prześlę pieniądze. Muszę pozbierać od mama i tata i druga mama.

Ja dobry KLASK KLASK człowiek i mało pić i już zaczynam KLASK KLASK budować sierociniec, kiedy ja dostać KLASK KLASK 3 500 000 dolara?

€1650 WYŚLĘ DZISIAJ TOBIE!

Obyś się opalił!

Rafała Kalisza


:)))))))))))))))))

Jest weekend. Z niecierpliwością czekamy aż w poniedziałek Rafała Kalisza dostanie odpowiedzi.
CDN!

 
Czytaj także: