z ostatniej chwili

Czytelnicy Żelaznej Logiki pytają – Aleksander Krejckant, szef ONR

Listopad 16, 2016 | by demos
Czytelnicy Żelaznej Logiki pytają – Aleksander Krejckant, szef ONR
Wywiad ŻL
0

 

„Ten straszny ONR” czyli Obóz Narodowo Radykalny. Bodaj najbardziej zwalczana przez mainstream organizacja, która stała się także obiektem ataków administracji Facebooka. W mediach usilnie promuje się obraz łysego głupawego”faszysty”, nie znającego historii ksenofoba i rasisty, skupiając się na eksponowaniu zachowań będących marginesem, a pomijając zarówno pozytywne działania Obozu Narodowo Radykalnego jak i jego dziedzictwo. Tymczasem brak jest rzetelnych form komunikacji pozwalających na zapoznanie się z faktycznym wyglądem i celami tej organizacji.

Cykl Żelaznej Logiki ma w założeniu umożliwić Czytelnikom bezpośredni kontakt z naszymi Gośćmi i dać szansę na wyrobienie sobie opinii na podstawie własnych pytań, bez narzuconej odgórnie narracji.  Od tegorocznego Marszu Niepodległości minęło 5 dni, marsz przebiegł spokojnie i bez większych ekscesów. Postanowiliśmy więc skontaktować się z ONR i zaproponować im wywiad, dzięki któremu macie Państwo możliwość uzyskania odpowiedzi na wybrane przez Was pytania bezpośrednio u źródła. Nasza propozycja została przyjęta, możemy więc zaprezentować Państwu naszego kolejnego gościa:

Aleksander Krejckant – W ONR od 2007 roku. Od 2013 roku Kierownik Główny Obozu Narodowo-Radykalnego (ONR), w latach 2014-2015 w Radzie Decyzyjnej Ruchu Narodowego. Studiował europeistykę na Wydziale Nauk Społecznych UWr. Zainteresowania/hobby: polityka, piłka nożna, szachy, kawa i dobra książka. W wolnych chwilach obmyśla jak zlikwidować demokrację liberalną.

 

Zapraszamy do zadawania pytań pod tym wpisem.
Czas to 3 dni, do piątku 18 listopada 2016 do godz 22:00, kiedy to wybrane przez Was pytania prześlemy do Pana Aleksandra Krejckanta.

regulamin

Uwaga! Prosimy o zadawanie pojedynczych pytań w jednym wpisie, ilość wpisów nieograniczona.Czytaj także: