z ostatniej chwili

Czytelnicy Żelaznej Logiki pytają Żelazną Logikę

Sierpień 23, 2014 | by demos

Kiedy zbliżaliśmy się do milionowej odsłony na naszej stronie, w związku z tym małym jubileuszem odpowiadaliśmy na Wasze pytania dotyczące Zelaznej Logiki.

Od tego czasu minęło dopiero 9 miesięcy, a naszą stronę zanotowała już ponad 2 miliony 200 tysięcy odsłon a tylko w zeszłym tygodniu zasięg naszych wpisów na portalu społecznościowym Facebook wyniósł ponad 1,2 miliona wyświetleń, przybyło nam tam również kilkanaście tysięcy nowych czytelników. Jednym słowem rozwijamy się.

 

Poniżej w komentarzach są Wasze pytania i nasze odpowiedzi sprzed 9 miesięcy i ponieważ wiele osób nie było jeszcze wtedy z nami postanowiliśmy odswieżyć ten wpis. Ponieważ sami ustalaliśmy reguły wywiadów Żelaznej Logiki, to tym razem je lekko zmodyfikujemy i odpowiemy na więcej niż 10 pytań. Tradycyjnie już możecie pytać o co chcecie; skąd się wzięła Żelazna Logika, z którym politykiem chcielibyśmy wychylić kufel, kogo najbardziej byśmy chcieli posadzić na żelaznym krześle, jakie trunki preferujemy, jakiej muzy słuchamy pod prysznicem, czy lubimy placki, czy wolimy brunetki czy blondynki, czy nosimy skarpety do sandałów i co tylko Wam przyjdzie do głowy. Zastrzegamy tylko jedno, jeśli uznamy pytanie za zbyt prywatne, to odpowiemy na nie wymijająco :]

Możecie kierować pytania oddzielnie do dwóch adminów (zobaczymy czy nas w ogóle rozróżniacie 😉 ). Jak nie macie pomysłu na pytanie to etatowi hejterzy mogą sobie na nas pobluzgać, a pozostali napisać co im tam na sercu leży (tak, jesteśmy próżni i mamy na myśli komplementy), edytowania nie będzie 😉

No to strzelajcie, na pytania postaramy się odpowiedzieć każdy z osobna, chyba że będziemy jednomyślni.
Do dzieła!
Żelazna Logika czyli [o] i [d].

PS. Jeżeli uważacie że, to co na naszym portalu robimy ma sens i warto nas za to wynagrodzić bez ponoszenia żadnego kosztu, a jednocześnie mieszkacie za granicą i wysyłacie swoje fundusze do Polski, bądź też mieszkacie w kraju i otrzymujecie jest od członków swoich rodzin,  polecam sprawdzenie usługi walutomatu, [d] od kilku miesięcy sam z zadowoleniem używa. Zakładając konto po kliknięciu poniższego banera spowodujecie, że Żelazna Logika otrzyma drobny bonus. Jak zauważyliście, czasem bierzemy udział w tego typu akcjach, gdzie spośród setek dostępnych produktów wybieramy taki, który części z Was może się przydać, nic Was nie kosztuje a dzieki kilku kliknięciom zapewniacie nam drobną nagrodę ze godziny spędzone na prowadzeniu Żelaznej Logiki.

 

 

 Czytaj także: