z ostatniej chwili

Faszyzm, katolicyzm i islamofobia

Styczeń 8, 2015 | by zelaznalogika

1. W Polsce podczas Marszu Niepodległości rzucano kamieniami w policję. Ktoś tam oblał jakiegoś radiowego celebrytę wodą. Na plaży pobili się kibice z marynarzami. Na murze synagogi zostawiono mydło.

Faszyzm podnosi łeb, całe to środowisko jest zgniłe i zepsute do cna. To wielkie zagrożenie dla demokracji i musimy z tym walczyć!

 

2. Katoliccy lekarze podpisują deklarację sumienia. Katoliccy księża i publicyści są przeciwni aborcji. Katolicy wieszają sobie krzyże na szyjach i ubierają choinki. Katolicyzm odmawia ślubów parom homoseksualnym.

To obrażanie innych wyznań i ateistów. To łamanie standardów demokracji. Religia jest złem. Wszyscy katole to zacofana masa łamiąca standardy demokratyczne!

 

3. W Londynie dwóch muzułmanów ucina głowę brytyjskiemu żołnierzowi. We Francji muzułmanin atakuje ludzi nożem z okrzykiem „Allah akbar”. W Paryżu muzułmanie wpadają z AK47 do redakcji gazety i zabijają 12 osób, po czym z radością stwierdzają, że „prorok został pomszczony”. Fanatycy z ISIS zabijają dziesiątki tysięcy innowierców.

Nie wolno uogólniać. To nie religia jest zła tylko fanatycy. Ci którzy mordują nie robią tego z pobudek religijnych, oni są ekstremistami. Zagrożeniem dla demokracji są wszelkie przejawy islamofobii, dyskryminacji i wykluczenia muzułmanów.Czytaj także:

  • Zawsze strzela człowiekZawsze strzela człowiek Dzisiaj jakiś były wojskowy wpadł w Rosji do cerkwi i z okrzykiem "nienawidzę chrześcijan, nienawidzę religii" rozpoczął serię z karabinu […]
  • Jak odróżnić dyskryminację od walki z dyskryminacjąJak odróżnić dyskryminację od walki z dyskryminacją 1. Ktoś jedzie z wizą do USA, a tam w Nowym Jorku na lotnisku jakiś urzędnik państowy mierzy człowieka wzrokiem, zadaje kilka pytań po […]
  • FOBIAFOBIA   Przywróćmy słowom ich znaczenie Fobia (za Wikipedią) – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed […]
  • Sztuka idiotyczna i święto rozumuSztuka idiotyczna i święto rozumu 1. Sztuka(?) prześmiewcza/obrażająca (niepotrzebne skreślić) muzułmanów - idiotyzm, obrażanie proroka i prowokacyjne szukanie […]