z ostatniej chwili

Kto tu jest prymitywnym hejterem?

Luty 19, 2017 | by zelaznalogika

Znacie akcję #DobroWraca ?

Pod tym tagiem dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski z portalu weszlo.com organizuje od blisko roku akcję charytatywną. Co miesiąc podaje na swoim Twitterze ludzi potrzebujących pomocy i zachęca ludzi sportu oraz wszystkich pozostałych do wpłacania kwot na wskazany cel.

.


W akcji wzięli udział już m.in. Marcin Gortat, który jednym przelewem na kilkaset tysięcy złotych „zamknął” zbiórkę kilka miesięcy temu, Bogusław Leśnodorski który zrobił to samo po awansie Legii do Ligi Mistrzów, Kamil Grosicki, Zbigniew Boniek i wiele innych znanych postaci ze świata sportu. Do tego fundowane są liczne nagrody (od koszulek po bilety na mecze itp.), z których cały zysk idzie na pomoc potrzebującym.

Akcja z przypadku ale wychodzi to świetnie i zdawałoby się że ciężko będzie znaleźć hejtera. A jednak….

 

Pojawił się pan Tomek, który tak zareagował na wywiad ze Stanowskim na portalu gazeta.pl.

Poniżej od razu odpowiedź Stanowskiego. Fakt, mało wysublimowana ale w pełni rozumiem irytację na teksty ze strony typa, który obraża innych za wsparcie chorych.

 

2017-02-19-15_04_24-2-twitter

 

I co? Robi człowiek coś dobrego, z PiS-em ma tyle wspólnego co Lis z dziennikarstwem, ale jeśli można go zwyzywać, bo kiedyś ostro przywalił w natemat.pl, to czemu nie?

Fantastycznie koreluje to z obroną WOŚP przez Lisa et consortes. Mamy jasną i klarowną sytuację.

Stanowski, owszem, nie przebiera w słowach. Ale nie przypominam sobie aby kogoś wprost zwyzywał w taki sam sposób jak robił to Owsiak o ludziach uważających za politycznych przeciwników. Zatem jeśli słowa twarzy danej akcji miałyby być powodem do dyskredytowania słuszności całej akcji charytatywnej, to Owsiak powinien oberwać w co najmniej takim samym stopniu od Lisa. Dlaczego tak się nie stało? To proste. Stanowski nie jest „swój„. Działa tu prosty, wręcz chciałoby się napisać prymitywny, mechanizm

 

1.Robisz coś dobrego? Wezmę w tym udział gdy jesteś „z naszej paczki”. I nic że z fundacji zgarniasz.

2.Ty też robisz coś dobrego? I nic z tego nie masz? O panie! Ale tyś jest z tej pisoskiej bandy. HEJTER I PRYMITYW !

 

Hipokryzja czeciej erpe jak na dłoni w pełnej krasie.

Tylko my możemy decydować o tym co dobre a co nie.

Tylko my możemy nazywać ludzi jak nam się żywnie podoba, opiniować czyjeś działania wedle własnego widzimisię, wykluczać, nawet bluzgać.

Tylko my postrzegamy ludzi nie przez pryzmat tego co robią, ale tego czy są po naszej linii czy nie.

Obrzydliwość.


PS. Hejterów, lisowczyków i różnych natemaciarzy proszę o tradycyjne udawanie, że ŻL nie istnieje. Nie chcemy się babrać w waszym szambie.

 

Tu możecie zobaczyć ten hejt: linkCzytaj także: